Знайти значення виразу 2а+в розділити3а- 4в, якщо а=-6, в=3


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Юля.

Ответ:

2×-6+3/3×-6-4×3=-12+3/-18-12=-9/-30=3/10