Розв'яжіть рівняння: 14 - (2 + 3x -x в квадраті) = x в квадраті + 4x -9​


Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Алина.

Відповідь:

x = 3

Пояснення:

14 - (2 + 3x -  {x}^{2} ) =  {x}^{2}  + 4x - 9 \\ 14 - 2 - 3x +  {x}^{2}  =  {x}^{2}  + 4x + - 9 \\  - 3x +  {x}^{2}  -  {x}^{2}  - 4x =  - 14 + 2 - 9 \\  - 7x =  - 21 \\ x = 3