Доведіть, що значення виразу (n-5)(n+5) - (n-2)(n-12) кратне 7 при всіх цілих значеннях n.


Ответы на вопрос

Отвечает Перевощикова Вика.

Ответ:

Объяснение:

n²-25-(n²-12n-2n+24)=n²-25-n²+12n+2n-24=14n-49= 7(2n-7)  кратне 7