Функцiю задано: формулою у=0,2х+1 якщо х=2,х=-3;х=1/6; i якщо y=4;у=-0,4; допоможiть будь ласка.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бубнов Саша.

Ответ:

вроде бы так

Объяснение:

якщо x=2, то y=0,2*2+1

                      y=0,4+1

                       y=1,4

якщо x=-3, то y=0,2*(-3)+1

                        y=-0,6+1

                        y=0,4

якщо x=\frac{1}{6}, то y=0,2*\frac{1}{6}+1

                     y=\frac{1}{5}*\frac{1}{6}+1

                     y=\frac{1}{30\\}+1

                     y=\frac{31}{30}=1\frac{1}{30}

якщо у=4, то 4=0,2x+1

                      -0,2x=1-4

                      -0,2x=-3

                       x=15

якщо у=-0,4, то -0,4=0,2х+1

                           -0,2=1+0,4

                           -0,2x=1,4

                            x=-7