Функцію задано формулою y=4x-2. знайдіть значення функції якщо значення аргументу дорівнює 0; -2;

2,5 знайдіть значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 0; 2; -7. будь ласка, допоможіть, потрібно сьогодні здати

Ответы на вопрос

Отвечает Малолеткина Александра.

Відповідь:

Пояснення:

1) x=0 ==> y=4*0-2=-2;

2)x=-2 ==> y=4*(-2)-2=-10;

3)x=2,5 ==> y=4*2,5-2=8;

4)y=0 ==> 4x-2=0. 4x=2. x=0.5

5)y=2 ==> 4x-2=2. 4x=4. x=1

6)y=-7 ==> 4x-2=-7. 4x=-5. x=-1,25