Складіть зведене квадратне рівняння, коренямй якого є чйсла 3 і -7 8 класс


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Никита.

x^{2}+px+q=0\\\\ x_{1}=3\\\\x_{2}=-7\\\\-p=x_{1}+x_{2}=3-7=-4\\\\\boxed{p=4}\\\\q=x_{1}*x_{2}=3*(-7)=-21\\\\\boxed{q=-21}\\\\\\\boxed{x^{2}+4x-21=0}