Визнач кількість коренів квадратного рівняння: 4x2+20x+2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мишина Олечка.

Ответ:

8+20х+2=0

10+20х=0

20х=-10

х=-0,5

Объяснение:

Отвечает Мороз Вадим.

Ответ:

два кореня

Объяснение:

за формулою знаходимо дискримінант D=20^20-4*4*2=400-32=368

дискриминант позитивний, а тому є рівно два кореня