Для функції у=х2, знайдіть значення у, яке відповідає. х=5;-4


Ответы на вопрос

Отвечает Цимбал Сніжана.

Ответ:

х = 5, у = 5·2 = 10

х = -4, у = -4·2 = -8

0 1