Функцію задано формулою. Знайдіть: 1) значення функції ,якщо x=4 2) значення аргументу ,якщо y=-4

y= 5x+7 Поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Жолобова Варвара.

Ответ:

1)

y=5x+7

y=20+7

y=27

1)y=5x+7

-4=5x+7

-4-7=5x

-11=5x

x=-11/5

-2.2