Чому дорівнює сума і добуток коренів рівняння: 2 − 3 − 8 = 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Поварницин Дима.

х1+х2=-в/а

х1×х2=с/а

це у не зведеного рівняння ,а у зведеного сума х1+х2=-в

добуток х1×х2=с

у тебе не зведене рівняння тому

3/2--->сума

-8/2--->добуток