Знайдіть двадцять шостий член арефметичної прогресії (an)якщо d1=-40 d=6


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Алина.

Ответ:

d26 = 110

Объяснение:

(dn)

d1 = -40

d = 6

d26 - ?

dn = d1 + d (n - 1)

d26 = -40 + 6 (26 - 1) = 110