10.Обчислити суму перших десяти членів арифметичної прогресії, перший член якої дорівнює -16,а

різниця дорівнює 3 1.52.-203 -104.-25СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеевна Елена.

Ответ:  4)  -25.

Объяснение:

Обчислити S10 членів арифметичної прогресії, если  a1= -16, d= 3.

------------------

Решение.

Sn=n(a1+an)/2.

an=a1+(n-1)d.

---------------

a10 = -16+9*3 = -16+ 27 = 11;

S10 = 10(-16 + 11)/2=10(-5)/2 = -25;

S10= -25.