Чи проходить графік функції через точки А (4;1) В(0;3) для функції:y=x+3​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

підставимо задані точки у формулу функції

y=x+3         ;    точки:  А (4;1) В(0;3)

A(4;1)

1=4+3

1≠7     не проходить

B(0;3)

3=0+3

3=3     da, проходить

Отвечает Чистякова Варя.

Ответ:

чи проходить графік функції через точки А (4;1) В(0;3) для функції:y=x+3

Объяснение:

точка В(0;3) принадлежит графику у=х+3