Функцію задано формулою у = -4х + 7. Знайдіть: 1) Значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 2;2) Значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 19​

Ответы на вопрос

Отвечает Шатохина Карина.

Ответ:

y= -4x+7

1) y= -4*2+7= -8+7= -1

2) 19= -4x+7

4x=7-19

4x= -12

x= -12÷4

x= -3