Не виконуючи побудову, знайти координати точки перетину графіків функцій y= -3/5x+8 і y= 3/4x-10


Ответы на вопрос

Отвечает Абалдуева Ксения.

Ответ:

13\frac{1}{3}

Объяснение:

y= -3/5x+8 і y= 3/4x-10

-3/5x+8= 3/4x-10

-3/5x - 3/4x= -10-8

-0,6х-0,75х= -18

-1.35х=-18

х= 13\frac{1}{3}