НЕ виконуючи побудову знайти координати точки перетину графіків функцій а)у=3х-12 і у=8х+4 б) у=-х

і у=15-х 7 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Ліза.

a)8х+4=3х-12

5х=-16

х=-3,2

у=-9,6-12=-21,6

точка має координати (-3,2;-21,6

б)-х=15-х

0=15

0 не дорівнює 15,

не має розв'язків

точка не має координатів