Яка з пар чисел (1;3); (0;0,2); (2; -1) є розв'язком рівняння 3х+5у=1 4х+9у=-1?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Настя.

Ответ:

яка з пар чисел (1;3); (0;0,2); (2; -1) є розв'язком рівняння 3х+5у=1

4х+9у=-1?

Объяснение:

какая из пар чисел (1, 3); (0; 0,2); (2; -1) является решением уравнения 3х + 5у = 1

4х + девятой = -1?

ответ

(2; -1)