Прямокутник і квадрат мають рівні площі. Одна сторона прямокутника 12 см, а сторона квадрата

-  6 см. знайти другу сторону прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ласкина Анастасия.

Ответ:

3 см

Пошаговое объяснение:

6*6=36 (см²) площа квадрата = площа прямокутника

36:12=3 (см) друга сторона прямокутника