Функцію задано формулою у=4х+7. при якому значенні аргументу значення функції дорівнює 5.

поможить пожалуста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Матвей.

Ответ:

-0,5

Объяснение:

4x+7 = 5

4x=-2

x=-2/4= -1/2 или -0,5