До 30-відсоткового розчину солі, маса якого дорівнює 750г, долили 150г води. Скільки відсотків солі

містить утворений розчин? СРОЧНО, ДАЮ 40 БАЛОВ!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Егор.

750 г * 0,3 = 225 г – масса соли

750 г + 150 г = 900 г – масса нового раствора

225 г / 900 г = 0,25 = 25% – массовая доля соли в новом растворе

Ответ: 25%.