у літку на річці Інгул Роман і Кирил брали участь у районних змаганнях з плавання. У басейні

гімназії Кирил пливе швидше на 0,2м/с ніж Роман. Відома що Роман за 25 с проплив на 1м більше ніж Кирил за 20с. Яка швидкість кожного хлопця?​

Ответы на вопрос

Отвечает Межуев Данил.

Роман - х м/с

Кирилл - (х + 0,2) м/с

- - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х · 25 - (х + 0,2) · 20 = 1

25х - 20х - 4 = 1

5х = 1 + 4

5х = 5

х = 5 : 5

х = 1 (м/с) - скорость Романа

1 + 0,2 = 1,2 (м/с) - скорость Кирилла

Ответ: 1 м/с и 1,2 м/с.

Проверка:

1  · 25 = 25 м - проплывёт Роман за 25 с

1,2 · 20 = 24 м - проплывёт Кирилл за 20 с

25 м - 24 м = 1 м - разница