4/5 числа а становлять 64, а 3/4 числа в дорівнюють 63. обчислити різницю чисел а і б​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Диана.

перше число:

64/4*5=80

друге число:

63/3*4=84

Різниця:

80-84=-4