9. Укажіть формулу оберненої пропорційності, графік якої проходить через точку А(-6; 1,5).​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдикаримов Санжар.

Ответ:

y=-9/x

Объяснение:

y=k/x

1.5=k/(-6)⇒k=1.5(-6)=-9