Знайдіть суму та різницю многочленів: a) a-3 i a+2 б) x²-2x-1 i x²-3


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

a) a-3 i a+2

(a-3)+(a+2)=a-3+a+2=2a-1

(a-3)-(a+2)=a-3-a-2=-5

б) x²-2x-1 i x²-3

(x²-2x-1) –(x²-3)=x²-2x-1-x²+3=-2x+2  

(x²-2x-1)+(x²-3)=x²-2x-1+x²-3=2x²-2x-4