Знайдіть суму і різницю многочленів (2а²-4а+2)×(2а²-5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Волгина Алёна.

Ответ:

Объяснение:

(2а²-4а+2)+(2а²-5)​= 2a²-4a+2+2a²-5=4a²-4a-3

(2а²-4а+2)-(2а²-5)​=2a²-4a+2 -2a²+5=-4a+7