Не выполняя построения, определите, принадлежат ли графику функции у = ─ 11х точки А (-1; ─ 11) и В

(-2; 22). ПРОШУ СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Илья.

Відповідь:

точка А-не належить, точка В-належить.

Пояснення:

маємо функцію У=-11х      маємо точку А(-1;-11)   і В(-2:22)

-11-це У, -1 це х      -11=-11*(-1)      -11=11    -11не дорівнює 11, точка А не належить графіку функції

  перевіримо точку В   , отримаємо : 22=22    точка В належить графіку функції.