Знайдіть значення функції, заданої формулою y = 2x - 8 для значень аргументу, що дорівнюють -4; 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Ивашко Аня.

Ответ:

у= -16; у= -8

Объяснение:

у=2х-8

х=-4; х=0

у=2×(-4)-8=-8-8=-16

у=2×0-8=-8