Знайти значення в, якщо графік функції у=1/3х+в проходить через точку A(5; 1 2/3)


Ответы на вопрос

Отвечает Гуща Настя.

\displaystyle\bf\\y=\frac{1}{3} x+b\\\\\\A\Big(5 \ ; \ 1\frac{2}{3} \Big) \  \  \ \Rightarrow \  \  \ x=5 \  \ ; \  \ y=1\frac{2}{3} \\\\\\1\frac{2}{3} =\frac{1}{3} \cdot 5+b\\\\\\1\frac{2}{3} =\frac{5}{3} +b\\\\\\1\frac{2}{3} =1\frac{2}{3} +b\\\\\\b=1\frac{2}{3} -1\frac{2}{3}\\\\\\\boxed{\boxed{b=0}}}