1.Функцію заданої формулою у=-5х+2. Яке значення функції відповідає аргументу х =-2?2.Функцію

задано формулою у=-3х-2. Якому значенню аргументу відповідає значенню функції 7?​

Ответы на вопрос

Отвечает Корсакова Анна.

Відповідь:

1. 12

2. -3

Пояснення:

1. У - значення функції

у= -5 * х + 2

у= -5*(-2) +2 = 10+2 =12

2. У= 7

7 = --3х -2

-3х = 9

х = 9: (-3) = -3

Отвечает Пучков Тимофей.

Ответ:

Відповідь:

1. 12

2.-3

Объяснение:

У- значення функціі

у=5 × х +2

у=5×(-2) +2=10+2=12

2. У=7

7= --3х-2

-3х=9

х=9:(-3)= -3