У відрі знаходяться 8 чорних куль. 5 білих куль. 3 червоних кулі навмання оберають 1 улю. ЯКА

ЙМОВІРНІСТЬ ЩО ЦЕ БУДЕ ЧОРНА КУЛЯ У кафе сьогодні приготували 5 видів супів і 7 видів каші СКІЛЬКОМА способами можна обрати обід з двох страв (1-суп.1-каша) На кульках напиані числа від 1 до 6 (цілі числа) навмання оберають 2 кульки Яка ймовірність що сума цифр записаних на кульках дорівнює 4

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Камила.

Ответ:

1)0,5

2)35

Объяснение:

1)всього куль 16

P=8/16=0,5

2)5*7=35