Рівняння ǀХ-2 ǀ= 5 має: скільки коренів?


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко София.

Відповідь:

2 корені

Пояснення:

За означенням модуля

Х-2= 5

Х-2= -5

х₁=5+2=7

х₂=-5+2=-3