7. Знайдіть різницю коренів рівняння 3 х? - 15x - 2 8 = 0.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кривенко Глеб.

Відповідь:

x1=\frac{15-\sqrt{561}}{6}, x2=\frac{15+\sqrt{561}}{6}

Пояснення:

x=\frac{-(-15)+-\sqrt{(-15)^{2}-4*3*(-28)}}{2*3}

x=\frac{15+-\sqrt{561}}{6}