Не використовуючи формулу коренів, знайди корені квадратного рівняння х2 + 17х + 16 = 0. (Корені

запиши в порядку спадання) Відповідь: X1 = ); x2 ; х2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Убиенных Влад.

\displaystyle\bf\\x^{2} +17x+16=0\\\\Teorema \ Vieta:\\\\x_{1} +x_{2} =-17\\\\x_{1} \cdot x_{2} =16\\\\x_{1} =-1\\\\x_{2} =-16