Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x) = -7х2+2х у точці з абсцисою x0 = 1. У відповідь

запишіть вільний член рівняння прямої

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Миша.

Ответ:

y = f(x0) + f'(x0)(x-x0)

f(1) = 1^2 = 1

f'(x)=2x

f'(1) = 2*1=2

В итоге имеем: y = 1+2(x-1) = 2x -2+1 = 2x - 1

Объяснение: