Розвязати Рівняння: 5x²-6=(6x-5)(2x-3) будь ласка!!!40 балів даю​


Ответы на вопрос

Отвечает Верзилин Рома.

Ответ:

5x²-6=(6x-5)(2x-3)

5х²-6=12х²-18х-10х+15

5х²-12х²+18х+10х-6-15=0

-7х²+28х-21=0

D=b²-4ac=28²-4*(-7)*(-21)=784-588=196

x_{1,2}=\frac{-bб\sqrt{D} }{2a}

x_{1} =\frac{-28+\sqrt{196} }{2*(-7)}=\frac{-28+14}{-14}  =\frac{-14}{-14}=1

x_{2} =\frac{-28-\sqrt{196} }{2*(-7)}=\frac{-28-14}{-14}  =\frac{-42}{-14}=3

Ответ: х₁=1; х₂=3