Знайти різницю і перший член арифметичної прогресії, якщо Х7=-28, Х12=-43​


Ответы на вопрос

Отвечает Буйлова Вероника.

За умовою складаємо систему рівнянь, яку вирішуємо методом додавання:

\left \{ {{x_7=x_1+6d=-28} \atop {x_{12}=x_1+11d=-43}} \right. \\\\-5d=15, d=-3\\x_1+6*(-3)=-28, x_1=-10

Відповідь: d=-3, x_1=-10