Укажуть значеніе a при якому сума рівнянь має єдиний розвязок : 9x-3y=18. -3x+6y=a​


Ответы на вопрос

Отвечает Пупова Катя.

Ответ:

щiс всi придуматi

Объяснение:

значенiе

 {9}^{2}  \times  - 3x? \times \frac{6}{18}