За 7олівців і 3 ручки заплатили 50грн 85 скільки коштує один олівець якщо він дешевший за ручку на

4грн 95коп допоможіть будьласка ( розв'язати системою )50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Екатерина.

Объяснение:

50грн 85коп = 50,85 грн

4грн 95коп = 4,95 грн

1 карандаш = х грн

1 ручка = у грн

7х + 3у = 50,85

у - х = 4,95

7х + 3у = 50,85

у = 4,95 + х

1)

7х + 3у = 50,85

7х + 3(4,95 + х) = 50,85

7х + 14,85 + 3х = 50,85

7х + 3х = 50,85 - 14,85

10х = 36

х = 36 : 10

х = 3,6

2)

у = 4,95 + х

у = 4,95 + 3,6

у = 8,55

1 карандаш = (х) = 3,6грн или 3грн 60коп

1 ручка = (у) = 8,55грн или 8грн 55коп

Проверка:

7*3,6 + 3*8,55 = 25,2 + 25,65 = 50,85 (грн) - заплатили за 7 карандашей и 3 ручки

8,55 - 3,6 = 4,95 (грн) - дешевле 1 карандаш 1 ручки