Будь ласка поможіть Розв'яжіть систему рівнянь( х+у=0 (х-у=2


Ответы на вопрос

Отвечает Оверченко Аня.

Ответ:

Х+у=0

Х-у=2

+----—--

2х=2

Х=1

У= - х

У= - 1

Ответ : (1; - 1)

Объяснение:

Отвечает Бондарець Паша.

Объяснение:

(x+y=0

(x=2+y

2+y+y=0

2+2y=0

2y= -2

y= -1

x= 1