За 5 кг цукерок и 4 кг печева мама заплатила 320 грн. Ск. коштує 1 кг цукерок і 1 кг печера, якщо.

За цукерок дорожчі на 60 грн від 2 кг печева? (Помогите пж) Єслі шо я всьо правильно написала)

Ответы на вопрос

Отвечает Шварёва Варвара.

Ответ:

Нехай, ціна 1 кг цукерок дорівнює х грн, тоді ціна 1 кг печива дорівнює у грн. 5 кг цукерок і 4 кг печива коштують 120 грн, тоді: 5х + 4у = 320

3 кг цукерок коштують на 60 грн > 2 кг печива, тоді: 3х - 2у = 60. Складемо й розв'яжемо систему рівнянь :

1) {5х +4у = 320

{3х -2у =60 | *2

 

{5х +4у +6х -4у= 320+ 120

{3х -2у = 60

{11х= 440 , тоді х= 40

{3х -2у = 60

3х- 2у= 60

3*40- 2у=60

120 -2у =60

2у=60

у=30

Відповідь: 1 кг цукерок коштує 40 грн, а 1 кг печива коштує 30 грн

Объяснение: