Скласти систему рівнянь за умовою задачі. 1 кг печева дешевший від 1 кг цукерок на 4 грн. За 5 кг

печева і 3 кг цукерок заплатили 68 грн. Скільки коштує 1 кг печева і скільки 1 кг цукерок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Alieva Ela.

ціна печива за кг - х

ціна цукерок за кг - у

у-х=4 /*5

3у+5х=68

5у-5х=20

3у+5х=68

8у=88

у=11

х=11-4=7

В-дь: печиво коштує 7 грн/кг, цукерки - 11 грн/кг