Через 2 год після початку руху велосипедиста в пункт А з пункту В вирушив пішохід.Вони зустрілися

через 1 год.знайди швидкість руху велосипедиста і швидкість руху пішохода,якщо віддомо,що пішохід за 1 год проходить на 8 км менше ніж велосипедист за 1 год Допоможіть будь ласочка,срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Трефилов Валентин.

Ответ:

4 км/год 12 км/год

Объяснение

Нехай швидкість велосипедиста х км/год, швидкість пішохода у км/год.

Маємо систему рівнянь (хоча система ускладнює розв"язок!)

3х + у = 40

х = у+8

3(у+8) + у = 40

х = у+8

3у + 24 + у = 40

х = у + 8

4у=16; у=4

х = 4 + 8 = 12

Швидкість пішохода 4 км/год, велосипедиста 12 км/год