Розв’яжіть задачу. З двох пунктів відстань між якими 52 км,одночасно виїхали 2 велосипедиста і

зустрілися через 2 години. Знайти швидкість кожного з них, якщо один з них за 3 години проходить на 18км більше , ніж другий.(У відповідь запиши добуток швидкостей велосипедистів) ( В Інтернеті є похоже але це інше!)

Ответы на вопрос

Отвечает Демченко Дарина.

Ответ:

Объяснение: 160

Нехай швидкість першого - х км/год, тоді швидкість другого - у км/год.Складемо систему рівнянь:
{3у - 3х = 18

{52/(х + у) = 2

{3у - 3х = 18
{x + y = 26

х = 26 - у

Підставимо у перше рівняння

3у - 3(26 - у) = 18

3у - 78 + 3у = 18

6у = 18 + 78

6у = 96

у = 96 : 6

у = 16 км/год швидкість другого велосипедиста

Підставимо у друге рівняння у = 16

х + 16 = 26

х = 26 - 16

х = 10 км/год швидкість першого велосипедиста

Добуток швидкостей 16 * 10 = 160