Батькові разом з сином зараз 66 років. Через рік син стане втричі молодшим за батька. Скільки

років кожному з них зараз? (2бали). До задачі складіть систему рівнянь, яку розв’яжіть будь-яким способом.

Ответы на вопрос

Отвечает Калинин Коля.

Ответ:

х+3х=66+2

4х=68

х=17

Синові зараз 17-1=16 років а татові (17×3)-1=50років