Розв’яжіть задачу: Відстань між двома пристанями S км. Катер подолав її за течією на t год

швидше, ніж проти течії. Швидкість течії річки – 4 км/год. Знайдіть власну швидкість катера, якщо: S = 144 км S = 48 км t = 3 год t = 1 год

Ответы на вопрос

Отвечает Броневицкая Илона.

Ответ:

Швидкість катера за течією приймемо за х+4, а проти течії за х-4, а час за течією за 144/(x+4) а проти за 144/(x-4), як S/v(дорога на швидкість). Тоді отримаємо рівняння: 144/(x-4)-144/(x+4)=3 3x^2=1200 x^2=400 x=20 км/ч - власна швидкість катера. Відповідь: 20 км/ч - власна ськороть катери

Объяснение: