Розв'яжіть задачу: 1)Сума двох натуральних чисел дорівнює 126, а їх різниця -48.Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Катин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

{х + у = 126

{х - у =  - 48

х = 126 - у

126 - у - у = - 48

126 - 2у = - 48

- 2у = - 48 - 126

-2у = - 174

у = - 174 : (-2)

у = 87 одно число

х + 87 = 126

х = 126 - 87

х= 39 второе число