Сума двох чисел дорівнює 1, причому одне з них на 5 більше від другого. знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Настя.

Ответ:

-2  і   3

Объяснение:

х - перше число

х+5  - друге число ( на 5 більше )

х+х+5=1

2х=-4

х=-2    перше число

х+5= -2+5= 3    друге число