Сума двох чисел дорівнює 11 причому одне з них на 5 більше від другого знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

Відповідь:

Пускай первое чило-х

тогда второе х+5

тогда

х+х+5=11

2х=11-5

2х=6

х=6\2

х=3

тогда второе

3+5=8

проверяем

8+3=11

11-8=3

значит это правильный овтет

Пояснення: