Катер проплив 16 км за течією річки і 30 км проти течії, витративши на весь шлях 1,5 год. Знайти

власну швидкість катера, якщо швидкість течії становить 1 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

Пояснення:

16 / ( X + 1) + 30 / ( X - 1 ) = 1,5

16 * ( X - 1) + 30*( X + 1) = 1,5 * ( X^2 - 1 )

16X - 16 + 30X + 30 = 1,5X^2 - 1,5

46X + 14 = 1,5X^2 - 1,5

1,5X^2 - 46X - 15,5 = 0

D = 2116 + 93 = 2209 ; √ D = 47

X1 = ( 46 + 47) : 3 = 31

X2 = ( - 1/3 )

Ответ 31 км/час

Отвечает Шуракова Анастасия.

Ответ:

16 / ( X + 1) + 30 / ( X - 1 ) = 1,5 16 * ( X - 1) + 30*( X + 1) = 1,5 * ( X^2 - 1 )16X - 16 + 30X + 30 = 1,5X^2 - 1,5 46X + 14 = 1,5X^2 - 1,5 1,5X^2 - 46X - 15,5 = 0 D = 2116 + 93 = 2209 ; √ D = 47 X1 = ( 46 + 47) : 3 = 31 X2 = ( - 1/3 ) Відповідь:  31 км/час

Объяснение: