Катер пройшов 20 км проти течії річки та 16 км за течією, витративши на шлях проти течії на 20 хв

більше, ніж на шлях за течією. Знайдіть власну швидкість катера, якщо швидкість течії річки становить 2 км/год. *

Ответы на вопрос

Отвечает Совостьянов Родион.

Ответ:

x=(-4+22)/2=9(км/год) - власна швидкiсть човна

Объяснение:

Х км/год - власна швидкість човна

t=S/V

20/(х+3)+16/(х-3)=39/х

20х²-60х+16х²+48х=39х²-351

3х²+12х-351=0

х²+4х-117=0

D=16+4*117=484=22²

х=(-4+22)/2=9(км/год) - власна швидкість човна